تهران، ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ – مراسم رونمایی از خدمات شرکت مشاوران توسعه کسب‌وکار جوپار روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه در مرکز رویداد سلام واقع در باغ بهشت، مجموعه ۱۰۰ استارت‌آپ برگزار شد. این مراسم با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای شرکت جوپار و فراهم‌کردن فرصتی برای شبکه‌سازی و ارتباط مؤثر بین متخصصان و فعالان حوزه کسب‌وکار ترتیب داده شد.

در ابتدای این مراسم، آرش سروری، راهبر جلسه، ضمن خوشامدگویی به حاضرین، به معرفی تاریخچه جوپار و وجه تسمیه این اسم پرداخت و سپس مراسم با دعوت از سخنرانان رسماً آغاز شد. در ادامه این مراسم، پنل تخصصی با موضوع “تأمین مالی طرح‌های نوآور با رویکرد تعامل و تبادل فناوری و نوآوری در اکوسیستم بین‌الملل” برگزار شد. این پنل با حضور کامبیز کهن‌سال، مدیر بخش خدمات استارتاپی اتاق فدرال اقتصادی اتریش، بهزاد شیرمردی، مدیرعامل BrightComSol  اتریش و محمد شریفی، رئیس مرکز نوآوری و شتاب‌دهی صادرات اتاق ایران برگزار شد و به بررسی مسیر ورود، سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری استارتاپ‌ها در اکوسیستم داخلی و بین‌المللی پرداخت.

در ادامه این پنل، نقش اتاق فدرال اقتصادی اتریش در تسهیل تعاملات فناورانه و نوآورانه، فرصت‌های همکاری بین استارتاپ‌های ایرانی و اتریشی و ابتکارات و نقش دولت اتریش در توسعه اقتصاد مبتنی بر اکوسیستم استارتاپی، توسط کامبیز کهن‌سال موردبحث قرار گرفت.

بهزاد شیرمردی، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل BrightComSol اتریش ضمن برشمردن مزیت‌های رقابتی مجموعه تحت مدیریت خود، توصیه‌هایی، برای افرادی که به دنبال جذب سرمایه در اکوسیستم بین‌الملل دارند را مطرح نمود. وی ضمن صحبت پیرامون فرصت‌های همکاری بین استارتاپ‌های ایرانی و اتریشی، از حضور پررنگ نخبگان ایرانی در اکوسیستم بین‌الملل صحبت به عمل آورد.

محمد شریفی، رئیس مرکز نوآوری و شتاب‌دهی صادرات اتاق ایران، علاوه بر شرح خدمات مرکز نوآوری و شتاب‌دهی صادرات اتاق ایران، به بیان چالش‌های صادرات محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه ایرانی به بازارهای بین‌المللی پرداخت و از اهمیت نقش دولت و حاکمیت در این حوزه و ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی و نوآوری سخن به میان آورد.

 در بخش بعدی مراسم، کلیپ معرفی خدمات و تیم جوپار پخش شد و سپس مرتضی محمدی و سارا معمار، هم‌بنیان‌گذاران مجموعه جوپار ضمن خوشامدگویی به حاضرین، درباره داستان شکل‌گیری جوپار و برنامه‌های آینده این مجموعه سخنرانی کردند.  

مراسم با شبکه‌سازی و پذیرایی به پایان رسید.

پایان خبر/.

مرتضی محمدیمشاهده نوشته ها

Avatar for مرتضی محمدی

مرتضی محمدی | فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی | روابط عمومی استراتژیک | Digital PR | داستان برند | روابط عمومی داده محور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *